Naše nabídka

Amazing Jewelry

Specifikace: 

Amazing Jewelry – unikátní a atraktivní koncept z Dánska!
Přestože historie tohoto unikátního a atraktivního franchisového konceptu z Dánska je velmi krátká, praktické zkušenosti jeho zakladatele Jaspera Nielsena v oblasti obchodu se šperky jsou mnoholeté. Již od roku 2003, kdy založil svoji první společnost KasiGroup, je v této oblasti podnikání významným hráčem ve světovém měřítku. Mnoho let byla totiž jeho společnost distributorem a dodavatelem známých šperků světoznámé značky Pandora. Rozdílný pohled na filosofii prodeje zejména na cenovou politiku však vedl k tomu, že Jasper Nielsen spolu s vybranými špičkovými manažery a klíčovými pracovníky z této společnosti odešel a v roce 2016 založil novou společnost Amazing Jewelry, jejíž rozvoj založil na franchisovém konceptu, který nyní nabízí. Základem pro vybudování nové franchisové sítě jsou praktické  zkušenosti a know-how z jeho předchozí činnosti.

Vize nově vzniklé  společnosti Amazing Jewelry je docela jednoduchá:

  • Vytvořit globální cenovou revoluci v oblasti prodeje šperků!
  • Amazing Jewelry bude znamenat Amazing prices těchto výrobků.
  • Snížením nadstandartních doprovodných nákladů při prodeji tohoto zboží a vynecháním veškerých prostředníků dosáhnout cen o 60-70% nižších než má dnešní konkurence na trhu.
  • Nabídnout vysoce kvalitní, moderní i klasické zlaté, stříbrné a diamantové šperky za ceny od 10 do 100 EUR!
  • Využít chybějící nabídku šperků pro širokou skupinu zákazníků, které si drahé šperky nemohou nebo nechtějí dovolit.
  • Realizovat výnosy velkým prodejním objemem při nízkých nákladech a nízkých cenách tak, jak se to daří např. módním gigantům v oblasti prodeje odívání v sítích H&M nebo ZARA

Úspěch této myšlenky na sebe nenechal dlouho čekat. V několika měsících po nástupu tohoto systému na trh bylo otevřeno 15 prodejen v 10 zemích Evropy, Středního Východu a Severní Afriky. Odvážný plán otevření další stovky prodejen zejména v evropských zemích a v Severní Americe v roce 2017 se tak jeví zcela reálným.

AVEX systems vyhledal pro koncept AMAZING JEWELRY master-franchisového partnera pro Českou a Slovenskou republiku, který otevře ve druhé polovině roku 2017 první pilotní provozovny.  Nyní hledá Ing.Tulpa pro AMAZING JEWELRY  franchisové partnery pro obě země.  

Pro více informací kontaktujte společnost AVEX systems:ales.tulpa@avexsystems.eu, www.avexsystems.cz.

 

 

Ing. Aleš Tulpa uveden v Knize Osobností OXFORD ENCYCLOPEDIA.
Více informací zde