Naše nabídka

Boco

Specifikace: 

Boco - důkaz toho, že i fast food může být kvalitní, chutný a lákavý pro zákazníky. Francouzský gastronomický franchisový koncept míří na český a slovenský trh.

Boco je velmi úspěšný a oblíbený koncept francouzské gastronomie v oblasti fast-food. Jeho založením si známí bratři Simon a Vincent Ferniotovi splnili dávný sen z dětství – nabídnout zákazníkům v samoobslužné restauraci rychlého občerstvení nejen kvalitní a zdravé pokrmy, ale navíc nevšední kulinářský zážitek. A to vše za velmi přijatelnou cenu. Recepty pro síť boco navrhuje totiž tým renomovaných francouzských kuchařů, z nichž je většina držiteli 3 michelinských hvězd (nejvyšší ocenění v oblasti gastronomie). Boco nabízí klasické uspořádání francouzského menu – předkrmy, hlavní jídla, sýry, zákusky a nápoje. Restaurace koncipované jako pařížské bistro jsou oblíbené nejen u těch, kteří se chtějí rychle najíst, ale i u těch, kteří zde chtějí posedět v příjemném prostředí s přáteli a u všech, kteří si oblíbili francouzskou kuchyni. Od r. 2015 nabízí boco i dodávkovou službu - tzv. home-delivery-koncept.

Po úspěšném rozvoji ve Francii se systém etabloval i v Belgii, Lucembursku a Švýcarsku. Má namířeno i na český a slovenský trh, kde zcela určitě obohatí nabídku v oblasti gastronomických specialit.

Restaurace Boco jsou mimořádně oblíbené a ročně je navštíví velké množství hostů. I přes vysokou kvalitu jídel, kreativitu přípravy všech pokrmů a velmi atraktivní prostředí všech interiérů je průměrná cena za jeden účet necelých velmi nízká. Restaurace jsou velmi stylově a vkusně zařízeny a tím vytváří příjemnou až rodinnou atmosféru, kam se každý host velmi rád a opakovaně vrací.

Franchisový koncept je velmi dobře na expanzi do dalších zemí včetně ČR a Slovenska připraven. Každý franchisový partner může počítat s velkou podporou centrály franchisora, včetně vyhledávání a analýzy spádových oblastí vhodných lokalit a umístění restaurací, přípravy otevírání nových franchisových podniků, zaškolení všech pracovníků a trvalou péči v oblasti provozu, IT, marketingu, business plánu, financování apod. Kompletní vybavení všech restaurací „na klíč“ ze strany franchisora včetně do detailu propracovaného vnitřního zařízení je rovněž samozřejmostí.

Více informací je možné najít na: www.boco.fr

Boco je v ČR a na Slovensku zastoupen společností AVEX systems, která pro něj hledá master-franchisové a franchisové partnery. Pro více informací kontaktujte společnost AVEX systems: ales.tulpa@avexsystems.eu. Více informací najdete i na: www.avexsytems.eu - Katalog franchis.

Tento franchisový koncept bude detailně představen na Master franchisové konferenci v Praze dne 15.11.2017. Více informací najdete na webu: www.masterkonference.cz.

   
   

 

Ing. Aleš Tulpa uveden v Knize Osobností OXFORD ENCYCLOPEDIA.
Více informací zde