TOP systems

NOA NOA

Specifikace: 

NOA NOA - úspěšný dánský franchisový koncept v oblasti dámského odívání.

Zakladatelé značky Noa Noa, holandští bratři Harald a Lars Holsteinovi, vytvořili značku Noa Noa v r. 1981 s cílem přinést do tehdejší dámské módy ženskost a romantiku. Jméno Noa Noa je tahitské slovo, které znamená „jednoduchost a harmonie“. Pro zakladatele se stal název systému atributem pro kreativitu, krásu a nekonvenční životní styl. Tyto cíle se odráží dodnes v módních kolekcích této značky.

V současné době provozuje Noa Noa celkem 120 obchodů včetně 50 franchisových ve 25 zemích a navíc jsou kolekce Noa Noa zastoupeny v 750 multiznačkových obchodech po celém světě. Franchisový koncept je mnoha lety úspěšně prověřen na tak náročných trzích, jako je Německo, Belgie, Holandsko, Anglie, Spojené Arabské Emiráty, Finsko, Norsko a dalších. Investice do prodejny je relativně nízká, ceny nabízených výrobků velmi konkurenční při vysoké kvalitě materiálů, designu a módních trendů.

Každý franchisant získá nákupem licence nejen praxí prověřený franchisový koncept, který je zdokumentován v tzv. franchisovém balíku, ale i značnou a trvalou podporu franchisora.

Tato světově známá značka nabízí franchisovým partnerům a zájemcům o dlouhodobou spolupráci značnou počáteční i průběžnou podporu při jejich podnikání. Zejména tento koncept nabízí pomoc při vyhledávání vhodných lokalit pro budoucí prodejny, analýzu jejich spádové oblasti, přípravu otevření každé provozovny, profesionální zaškolení všech pracovníků, rozsáhlou marketingovou podporu a celou řadu dalších služeb. Tým odborníků Noa Noa připraví a zajistí instalaci každé prodejny, která má velmi atraktivní vnější i vnitřní design, pro zákazníky přitažlivou prezentaci zboží - tzv. merchandising a pečlivě vybraný sortiment zboží pro danou spádovou oblast každé prodejny. Prodejna se dá otevřít v relativně krátkém čase, a to do 8 - 12 týdnů. Kolekce zboží jsou vytvářený 4x ročně a produkty lze s předstihem objednávat a dodávat do prodejen v ČR a na Slovensku z Dánska nebo Německa.

Franchisový koncept Noa Noa hledá na českém trhu master-franchisového partnera. Pro více informací kontaktujte zástupce systému pro český a slovenský trh společnost AVEX systems: ales.tulpa@avexsystems.eu. Více informací najdete i na: www.avexsytems.eu - Katalog franchis.

Tento franchisový koncept bude detailně představen na Master franchisové konferenci v Praze dne 15.11.2017. Více informací najdete na webu: www.masterkonference.cz.

 

Ing. Aleš Tulpa uveden v Knize Osobností OXFORD ENCYCLOPEDIA.
Více informací zde