Naše nabídka

Glossy Island

Specifikace: 

Glossy Island Nailbar & Beauty Lounge  – síť studií pro péči o ruce a nehty z Německa

Franchisový koncept  z Německa přináší nové pojetí péče o krásné ruce a nehty. Exkluzivní design nehtového studia napodobujícího otevřený bar s vysokými stoličkami je v každém prostoru středem pozornosti. Stačí přijít, usednout a nechat se obsloužit profesionálním a příjemným personálem. Studio nabízí ženám i mužům úpravu a modeling nehtů a ošetření rukou vysoce kvalitními produkty renomovaných kosmetických značek LCN, LaNature a Monteil, a to vše bez nutnosti objednání, bez čekání a s možností občerstvení. Usednete na barovou stoličku, dáte si sklenku sektu nebo kávu a necháte o sebe pečovat v příjemném a nápaditém prostředí. Můžete si zde dát i schůzku s přítelkyní, zkrátit si čekání na partnera nebo se jen tak zastavit v nabitém dnu a dopřát si pár chvil jen pro sebe. Studia v podobě baru jsou umístěna přednostně na vysoce frekventovaných místech – v nákupních centrech, nákupních pasážích, na letištích či velkých nádražích. Velikost barové verze je 16-20 m2. Lze však provozovat i větší formát ve formě klasického studia krásy umístěného na frekventovaném místě nebo jako samostatný obchod v nákupním centru a nabízet kromě péče o ruce i další služby, jako je péče o obličej, pedikůra atd. Potřebná velikost takovéto provozovny je 90 – 120 m2.

Koncept Glossy Island byl vyvinut v r. 2010 a od roku 2013 je nabízen jako franchisový. V současné době má 18 provozoven v Německu, Rakousku, Švýcarsku, Švédsku, Norsku a Kanadě.

Franchisor z Německa hledá master-franchisového partnera pro Českou i Slovenskou republiku.

Zástupcem v obou zemích pro Glossy Island & Beauty Lounge  je společnost AVEX systems – Ing. Aleš Tulpa: ales.tulpa@avexsystems.eu.

 

 

Ing. Aleš Tulpa uveden v Knize Osobností OXFORD ENCYCLOPEDIA.
Více informací zde