Naše nabídka

Institute of Microtraining (IOM)

Specifikace: 

Institute of Microtraining- Nový revoluční koncept pro vzdělávání z Rakouska

IOM - Institute of Microtraining - nabízí nový, moderní a velmi sofistikovaný koncept vzdělávání lidí. Lez jej úspěšně uplatnit v celé řadě oblastí podnikání, jakož i ve státním sektoru, jako např. ve zdravotnictví, ve školách, vzdělávacích střediscích, apod. Tento systém byl vyvinut odborníky z Rakouska a Německa a působí na trhu již od roku 2010. Zatím byl velmi úspěšně realizován v Německu, Rakousku a Švýcarsku a nyní plánuje expanzi do všech zemí  Evropy.

Celý proces začíná tzv. micro-analýzou potřeb školení a vzdělávání v subjektech, které o tuto metodu projeví zájem. V rámci tzv. micro-trainingu jsou pak velmi rychle - v průměru 3 - 4 hodin - proškoleni všichni pracovníci daného subjektu. Školení a vzdělávání je možné realizovat v prostorách firem a státních institucích a nebo s pomocí metody zvané mobile-learning s následnou praktickou částí tohoto trainingu. Na závěr každého školení a vzdělávání proběhne micro-test, analýza výsledků celého procesu, v rámci kterého lze posoudit stav před a po ukončení micro-trainingu. Po cca. 3 měsících jsou provedeny kontrolní testy speciální metodou (micor-tests), která odhalí, zda a jak byla tato metoda vzdělávání a školení účinná.

Franchisový koncept Institute of Microtraining je vhodný téměř pro všechny zájemce o franchising, zejména ty, kteří si chtějí vybudovat své vlastní podnikání s relativně vysokými příjmy a s minimálními riziky. Celý model, know-how a franchisový koncept byl v posledních 5 letech úspěšně prověřen na velkém množství obchodních případů v Rakousku, Německu a Švýcarsku.

Celková investice do jedné franchisové licence je necelých 30.000 EUR. Tato částka zahrnuje velmi rozsáhlý franchisový balík včetně jednorázového franchisového poplatku, zaškolení franchisanta a jeho spolupracovníků, velmi detailní objasnění know-how a celého konceptu, prodejní a marketingové podpory, IT-systému, coaching ze strany franchisora, příprava a otevření franchisové pobočky, pomoc při zajišťování financování a mnoho dalších služeb centrály v Rakousku, kde je i vlastní akademie - průběžné školení a vzdělávání franchisantů, jakož i další vývoj konceptu. Celá příprava franchisového partnera trvá cca. 3-6 měsíců. V počáteční fázi po otevření franchisového podniku jsou všem franchisantům k dispozici odborníci z centrály IOM. Hlavním úkolem každého franchisového partnera je především získávání klientů v jeho spádové oblasti - ve smluvním území -  dle uzavřené franchisové smlouvy.

Franchisový koncept IOM hledá na českém trhu master-franchisového partnera. Pro více informací kontaktujte zástupce systému IOM pro český a slovenský trh  společnost AVEX systems: ales.tulpa@avexsystems.eu.

Ing. Aleš Tulpa uveden v Knize Osobností OXFORD ENCYCLOPEDIA.
Více informací zde