Nabídka franchisingu

Naše společnost se zaměřuje na poradenství v oblasti franchisingu a zprostředkování franchisových systémů směrem do České a Slovenské republiky i naopak.

Pro zahraniční sítě vyhledáváme vhodné franchisanty a master-franchisanty a poskytujeme pomoc při etablování a dalším rozvoji systému na místním trhu. Naše nabídka franchisingu Vás jistě zaujme.

Pomáháme franchisovým systémům při vývoji, realizaci a zdokonalování jejich konceptu. Při přípravě expanze do zahraničí zajišťujeme, aby nabídka franchisingu byla dle mezinárodních požadavků a aktivně vyhledáme zájemce na mezinárodním trhu. 

Jsme součástí mezinárodní skupiny franchisových poradců FPI - Franchise Pool International, která je zastoupena ve 26 zemích Evropy i světa a kooperačním partnerem skupiny SYNCON. Prostřednictvím našich lokálních partnerů jsme schopni zajistit přímou poptávku i nabídku zajímavých franchisových systémů nebo vyhledat partnery pro české a slovenské franchisové systémy v zahraničí.

Naše know-how je podloženo dlouholetými praktickými zkušenostmi z budování a řízení mezinárodních franchisových systémů (OBI, AVEX BAUMARKT) a působnosti mezinárodního franchisového poradce zakladatele Ing. Aleše Tulpy. Naše nabídka franchisingu je zde pro Vás. Vyberte si z katalogu franchis ten pravý obor podnikání právě pro Vás. Nevíte si rady? Využijte našeho průvodce výběrem franchisy, nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme.
 

Služby pro zájemce o franchising

Pro zájemce o franchising

Nabízíme  zahraniční franchisové systémy, které chtějí vstoupit na český a slovenský trh a hledají vhodné partnery pro rozvoj značky. Pokud budete vhodným kandidátem, zorganizujeme setkání s poskytovatelem franchisy a zajistíme podporu při jednání. Zprostředkování zahraničního partnera je pro Vás bezplatné. Stačí si prohlédnout katalog franchis a vybrat si tu pravou.

Služby pro franchisory

Pro zahraniční franchisové systémy expandující do České a Slovenské republiky formou franchisy nebo master-franchisy nabízíme:

Franchisové poradenství

Specializujeme se na poradenství pro zájemce o franchising a podporu vývoje, zdokonalování a realizaci franchisových systémů:

Zprostředkování služeb

Spolupracujeme s řadou externích odborníků nebo společností, které se specializují např. na:

  • právní a daňovou problematiku
  • financování franchisového podnikání
  • zajišťování podpory ze strany fondů EU
  • leasing
  • pojištění
  • vyhledávání obchodních ploch
  • nabídky nemovitostí, apod.

Rádi Vám služby těchto partnerů zprostředkujeme.

Mám zájem o vaši radu a pomoc

Organizace franchisových akcí

Nabízíme využití našich zkušeností, znalostí a rozsáhlých mezinárodních kontaktů pro zajištění následujících akcí v oblasti franchisingu:

Prihlásit se k odběru RSS - Nabídka franchisingu

Ing. Aleš Tulpa uveden v Knize Osobností OXFORD ENCYCLOPEDIA.
Více informací zde