Naše nabídka

MFK 2016 v Praze – nabídka nových franchisových systémů pro český a slovenský trh

Master franchisová konference v Praze představí dne 19.11.2015 nové franchisové systémy ze zahraničí!

Členové ČAF – Ing. Aleš Tulpa, ze společnosti  AVEX systems (www.avexsystems.eu)  a Ing. Jiří Krajča, Franchise&Retail Academy (www.franchising-academy.cz) ve spolupráci s Českou asociací franchisingu pořádají již pátý ročník velmi zajímavé akce na podporu franchisového podnikání – Master frachisovou konferenci 2016, v rámci které se představí nové zahraniční franchisové systémy, které hledají na českém trhu master-franchisové nebo franchisové partnery. Je to velká příležitost především pro zájemce o franchisové podnikání, jak se stát partnerem úspěšných mezinárodně působících značek a získat na konferenci potřebné informace pro své rozhodnutí.

Kdy: V úterý 08. listopadu 2016 od 10:00 hodin.

Kde: Na Pankráci 125, Praha 4 – konferenční prostory v budově OKsystem, v blízkosti 

          stanice Metra „C“ – Pankrác.

Které franchisové systémy budou na konferenci prezentovány bude postupně zveřejňováno na internetových stránkách: www.master-konference.cz, kde je možné se i registrovat a získat další informace k této mimořádně zajímavé akci na českém trhu.

Kontakt: Ing. Aleš Tulpa, e-mail: ales.tulpa@avexsystems.eu, mobil: 724 007 505 a Ing. Jiří Krajča, e-mail: krajcajiri@seznam.cz, mobil: 603 203 828.

Ing. Aleš Tulpa uveden v Knize Osobností OXFORD ENCYCLOPEDIA.
Více informací zde