Naše nabídka

MFK 2016 v Praze – Rady pro zájemce o franchisové podnikání

Rady pro zájemce o franchisové podnikání přímo na Master franchisové konferenci v Praze 2016!

Dne 08.11.2016 se bude konat v Praze Na Pankráci 125, Praha 4 – konferenční prostory v budově OKsystem, v blízkosti stanice Metra „C“ – Pankrác mezinárodní Master franchisová konference, kterou pořádají členové ČAF – Ing. Aleš Tulpa, ze společnosti  AVEX systems (www.avexsystems.eu)  a Ing. Jiří Krajča, Franchise&Retail Academy (www.franchising-academy.cz) ve spolupráci s Českou asociací franchisingu.

Kromě prezentací zajímavých franchisových systémů, možnosti jednat přímo se zástupci o podmínkách spolupráce a navázání osobních kontaktů, budou účastníkům konference zdarma k dispozici i odborníci na téma franchising – Ing. Aleš Tulpa, mezinárodní  franchisový poradce ze společnosti AVEX systems, ex-prezident České asociace franchisingu a bývalý generální ředitel franchisového řetězce OBI, z oblasti právní problematiky  – Mgr. Antonín Kazda, zkušený mezinárodně působící advokát s praktickými zkušenostmi z franchisového podnikání, Ing. Jiří Krajča a Dr. Jiří Lošťák - franchisoví poradci.

Účastníci konference se budou moci například dovědět, jaké výhody získají noví majitelé franchisových licencí, na co si dát pozor při uzavírání master-franchisových nebo franchisových smluv, doporučení a rady z praxe pro jednání s master-franchisory, jako např. jaká by měla být příprava na první jednání se zahraničním partnerem, zda je či není Master - Franchisová a Franchisová smlouva tabu a nebo lze jednat o jejich podmínkách? Jak se obvykle vypočítává výše jednorázového master franchisového poplatku a dalších franchisových poplatků a jestli se dá o těchto poplatcích s poskytovateli franchisových licencí vyjednávat? Jak je důležité tzv. Objasnění franchisového systému před podpisem smluv a jak má vypadat Protokol o předsmluvním objasnění franchisového systému? Další cenné informace, doporučení a rady z praxe od přítomných odborníků na franchising budou např. - Kdo obvykle zajišťuje přizpůsobení franchisového balíku, business plánu, aj. podkladů lokálnímu trhu/lokálním podmínkám v ČR a na Slovensku a jaký je obvyklý postup a proces výběru master-franchisantů nebo franchisantů? Jaké jsou strategie expanze poskytovatelů franchisových licencí na zahraniční trhy a z toho plynoucí obvyklé procesy při vyhledávání nových master-franchisových nebo franchisových partnerů?

Všichni zájemci o franchisové podnikání by měli využít této mimořádné příležitosti a konference se zúčastnit. Více informací najdete na: www.master-konference.cz .

Ing. Aleš Tulpa
Mezinárodní franchisový poradce
AVEX systems

Ing. Aleš Tulpa uveden v Knize Osobností OXFORD ENCYCLOPEDIA.
Více informací zde