Naše nabídka

AVEX systems připravuje doprovodný program pro franchisový veletrh

AVEX systems připravuje jako odborný poradce společnosti Veletrhy Brno doprovodný program pro mezinárodní franchisový veletrh FRANCHISE Meeting Point 2012, který se bude konat ve dnech 02.-03.03.2012 v Brně.

Kromě zajímavých franchisových systémů, které zde budou vystavovat a nabízet své koncepty a služby, je připravován i bohatý doprovodný program, který by měl oslovit všechny zájemce o franchisové podnikání na českém a slovenském trhu.

Doprovodný program nabídne prezentace několika desítek úspěšných franchisových konceptů z České republiky a ze zahraničí, které hledají na českém a slovenském trhu své nové franchisové nebo master-franchisové partnery. Kromě toho nabídne tento program vystoupení kvalitních, známých a renomovaných odborníků pro všechny návštěvníky veletrhu s cílem seznámit je se všemi aspekty této formy podnikání v tzv. franchisové akademii.

V části doprovodného programu označené jako „Rady pro Vaše podnikání“ - což je novinkou tohoto veletrhu – budou franchisoví poradci a členové ČAF – Ing. Jiří Krajča, Dr. Jiří Lošťák a Ing. Aleš Tulpa – zodpovídat zájemcům o franchising jejich otázky po celou dobu konání veletrhu zcela ZDARMA. Tato možnost se nabízí i dalším odborníkům z oblasti práva, daní, IT, marketingu, realitních a finančních poradců, apod.

V případě zájmu a nebo chcete-li získat více informací, kontaktujte: ales.tulpa@avexsystems.eu.

Více o veletrhu FRANCHISE Meeting Point najdete také na: www.bvv.cz/fmp
Zde bude zveřejněn i konkrétní doprovodný program.

Ing. Aleš Tulpa uveden v Knize Osobností OXFORD ENCYCLOPEDIA.
Více informací zde