Naše nabídka

Pressto

Specifikace: 

Pressto - světový lídr v oblasti čistíren vstupuje na český trh!

Mezinárodní franchisový řetězec Pressto založený v r. 1994 v Madridu je světovým lídrem v oblasti čistírenských služeb. Působí na 5 kontinentech a ve 24 zemích, kde provozuje 42 vlastních a 520 franchisových čistíren. Tento franchisový systém je tedy v praxi velmi dobře prověřen a vyzkoušen.

Cílem společnosti je vysoká kvalita a rychlost služeb, osobní přístup k zákazníkovi, odlišení se od stávající konkurence na trhu a v neposlední řadě respektování životního prostředí v rámci všech používaných procesů.

Světová značka zaručuje franchisovým partnerům a zájemcům o spolupráci rozsáhlou počáteční i průběžnou podporu při jejich podnikání. Zejména tento koncept nabízí pomoc při vyhledávání míst pro budoucí čistírny, analýzu jejich spádové oblasti, přípravu otevření každé provozovny, profesionální zaškolení všech pracovníků,  rozsáhlou marketingovou podporu a celou řadu dalších služeb. Relativně nízká počáteční investice nabízí franchisantům velmi zajímavou rentabilitu vlastního vloženého kapitálu a vysokou úspěšnost v tomto podnikání.

Pressto používá vlastní čistící programy - BACTEROCIDY a ANTIALERGENY, které umožnují zajistit maximální čistotu při zachování původního stavu oděvů. Chemické čistění prostřednictvím uhlovodíku pak umožňuje vysokou kvalitu čištění speciálních oděvů, jakož např. oděvů z kůže, s nestandartními doplňky, apod. Pressto nabízí ve srovnání s konkurencí na trhu i čištění různých výrobků a doplňků, jako např. dámské kabelky, klobouky, boty, helmy, aj.

Při čištění se používají vlastní osvědčené procesy a čistící produkty, které zajišťují nejlepší výsledky. Pressto neustále vyvíjí a aktualizuje svoji nabídku a portfolio služeb, které reagují na požadavky klientů. Z těchto podnětů vznikl například i další úspěšný koncept společnosti, tzv. pressto + plus, což jsou samoobslužné prádelny, které jsou často integrovány v rámci klasické čistírny. Zákazník se může obsloužit sám nebo požádá o asistenci obsluhu čistírny, která mu vyprané, vyžehlené a vakuově zabalené prádlo připraví k vyzvednutí. Standartní službou konceptu je i dostupnost čistíren prostřednictvím různých APPs, telefonu, webu a sociálních sítí.

AVEX systems vyhledal pro koncept pressto master-franchisového partnera pro Českou a Slovenskou republiku, který otevře v Praze v červenci 2017 první pilotní provozovnu. Nyní hledá Ing.Tulpa pro tuto značku franchisové partnery pro obě země.  
Pro více informací kontaktujte společnost AVEX systems:ales.tulpa@avexsystems.eu, www.avexsystems.cz.

   
   

 

Ing. Aleš Tulpa uveden v Knize Osobností OXFORD ENCYCLOPEDIA.
Více informací zde