Mrs.Sporty

Specifikace: 

Zakladelky franchisového konceptu Mrs. Sporty jsou Valerie Bönström a Stefanie Graf – bývalá nejlepší tenisová hvězda na světě. Od svého založení v roce 2005 má tento jedinečný tréninkový koncept pro ženy celkem 576 klubů a 200.000 členů v 8 zemích Evropy, včetně Slovenska. Dosažený úspěch je výsledkem přesvědčivé a účinné metody tréningu a stravování. V důsledku stárnutí populace narůstá potřeba služeb v oblasti fitnes a zdravotní prevence žen. Koncepce Mrs. Sporty odpovídá budoucím potřebám trhu a dává šanci všem franchisovým partnerům pro dlouhodobý a stabilní rozvoj vlastní firmy jako franchisant tohoto velmi úspěšného franchisového systému.

Základem koncepce Mrs. Sporty je 30-minutový kruhový trénink, který optimálně spojuje silové a kondiční cvičení. Byl vypracován i na základě mnohaletých zkušeností Stefanie Graf speciálně pro potřeby žen. Je neobyčejně účinný a přitom současně rozvíjí sílu, dobrou kondici, ohebnost a koordinaci těla. Speciálně vyvinuté nářadí a hydraulické přístroje se přizpůsobují možnostem cvičící osoby a působí bez většího zatížení na tělo. Nezávisle na věku, hmotnosti a fyzické kondici může každá z žen v klubu Mrs. Sporty dosáhnout svůj cíl a přitom cvičí v příjemné, přátelské atmosféře, obklopena individuální péčí velmi kvalitních trenérek.

Koncept Mrs. Sporty zahrnuje rovněž program stravování, který účinně doplňuje nastavené tréninkové metody bez potřeby diet nebo zákazů, které by se vztahovaly na určité potraviny. V rámci postupné změny stravovacích návyků bylo velmi složité sledování množství kalorií nahrazeno lehko zvládnutelným novým systémem, který umožňuje zdravou a přirozenou redukci váhy.

Mrs. Sporty hledá prostřednictvím společnosti AVEX systems na trhu v České a Slovenské republice master-franchisového partnera, který by společně s německou centrálou založil v ČR společný podnik na bázi joint-venture a dále nové franchisové partnery, kterým nabízí nejen známou a silnou značku, ale i značné know-how ve formě velmi rozsáhlého franchisového balíku, který kromě jiného zahrnuje velkou podporu franchisantů před, jakož i po otevření nového klubu: výběr lokality, podrobné plánování – business plán, důkladné školení, společný výběr trenérů, velmi nápaditou marketingovou strategii a reklamní kampaně, pravidelný controlling – společné finanční plánování, analýzu dosažených výsledků a řadu dalších služeb.

Historicky první klub  Mrs.Sporty v České republice byl otevřen v Jablonci nad Nisou!

Klub Mrs.Sporty nabízí ideální kombinaci 30 minutového tréninku a konceptu výživy pro ženy každého věku. Cvičení v tomto klubu poskytuje individuální péči osobní trenérky a je velice efektivní i zábavné současně.  Kruhový trénink se skládá z 8 hydraulických strojů na posilování velkých svalových skupin a z 8 mezistanovišť, kterými jsou například stepy, joggingové podložky, flexibary, balanční podložky atd. Zkušební trénink je možné si zarezervovat v tomto klubu zdarma.

Klub Mrs.Sporty není běžné fitness studio. Členky mají osobní péči trenérky a jsou pravidelně měřeny, aby jejich výsledky byly porovnatelné a motivační. Již na zkušebním tréninku vyzkoušíte všechny hydraulické stroje a zjistíte, že se nemáte čeho obávat. Přijďte nasát  přátelskou atmosféru v Mrs.Sporty a sport Vás bude bavit!

Více informací najdete i na: www.mrssporty.cz

 

 

Kontaktujte nás  a vyžádejte si více informací o systému Mrs. Sporty franching.

Ing. Aleš Tulpa uveden v Knize Osobností OXFORD ENCYCLOPEDIA.
Více informací zde