Tutor Doctor

Specifikace: 

Tutor doctor – franchisový systém v oblasti výuky, vzdělávání  a doučování všech cílových skupin studentů, byla založena v roce 2000. Od roku 2008 nabízí úspěšně franchisový koncept, který se v renomovaném časopise „Entreprenuer´s Franchise 500“ umístil na 1. místě v oblasti one-to-one Tutoring  (výuka  a doučování), na 30. místě jako nejrychleji  expandující franchisový systém a na 19. místě v oblasti „Home-based Franchise“. 

Společnost Tutor Doctor byla založena v roce 2000. Od roku 2008 nabízí úspěšně franchisový koncept, který se v renomovaném časopise „Entreprenuer´s Franchise 500“ umístil na 1. místě v oblasti one-to-one Tutoring  (výuka  a doučování), na 30. místě jako nejrychleji  expandující franchisový systém a na 19. místě v oblasti „Home-based Franchise“.

Franchisový systém působí ve 13 zemích světa, přičemž v USA je ve více než 220 různých teritoriích – spádových oblastech franchisových partnerů, 100x v Kanadě, 41x ve Velké Británii a pak následují další země.  Tutor Doctor nabízí velmi propracovaný, praxí  ověřený a sofistikovaný koncept vzdělávání a výuky v kancelářích firem, v domácím prostředí nebo on-line. Zaměřuje se na výuku a doučování všech cílových skupin – dětí, studentů, seniorů a nebo osob s nějakým handicapem, včetně mentálního postižení.

Tutor Doctor hledá franchisové partnery na českém a slovenském trhu s určitým profilem, praktickými  zkušenostmi, odborným zaměřením a sociálním cítěním. Vše další, včetně podmínek získání master-franchisové nebo individuálních franchisových licencí objasní zástupce této společnosti pro Evropu paní Lesley Jarrad, European Franchise Development Director, která se osobně zúčastní Master Franchise Konference v Praze dne 06.11.2013.

Franchisový systém Tutor Doctor je v České a Slovenské republice zastoupen společností AVEX systems: www.avexsystems.eu . V případě zájmu o více informací se obraťte na : Ing. Aleš Tulpa, mezinárodní franchisový poradce, e-mail: ales.tulpa@avexsystems.eu

Ing. Aleš Tulpa uveden v Knize Osobností OXFORD ENCYCLOPEDIA.
Více informací zde