Naše nabídka

Tiroler – franchisový koncept z Alp

Specifikace: 

Tento úspěšný rakouský koncept vzniknul již  v roce 1986 a od roku 1993 byl dále rozvíjen jako franšízový. V současné době má 40 franchisových prodejen zejména v Rakousku a Německu. O jeho kvalitě a oblibě svědčí i to, že v roce 2012 obdržel cenu  za přední umístění v elitní stovce nejúspěšnějších franchisových systémů v Německu.

Jedná se o jednoduchý, přehledný a srozumitelný obchodní model s nízkou vstupní investicí, se zajímavou výší rentability vloženého kapitálu  a rychlou návratností investic. Formou mobilních prodejních stánků či prodejen je nabízen speciálně vybraný sortiment tradičních specialit z tyrolských regionů Německa, Rakouska a Švýcarska.

Mobilní prodejny umožňují operativní přesun a umístění na různá stanoviště, zejména před obchodními centry, na farmářských trzích nebo na různých sportovních, kulturních či společenských akcích. Samozřejmě je možné podle potřeby stánek situovat i uvnitř obchodních komplexů jako stabilní prodejní jednotku.

Tento franšízový systém se může stát vstupem do samostatného podnikání  zejména začínajícím podnikatelům.

Franchisový koncept Tiroler Bauernstandl hledá na českém a slovenském trhu master-franchisového partnera a nové franchisové partnery. Pro více informací kontaktujte exkluzivního zástupce systému pro český a slovenský trh společnost AVEX systems: ales.tulpa@avexsystems.eu.

   
   
   
   

 

Ing. Aleš Tulpa uveden v Knize Osobností OXFORD ENCYCLOPEDIA.
Více informací zde