TOP systems

Novinky a události

22.1.2020

MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA NA PŘEVZETÍ MASTER LICENCE PRO ČR a SLOVENSKO za velmi výhodných podmínek.

Tato nabídka je časově omezena jen do 29.02.2020!

Master franchisový partner pro Českou a Slovenskou republiku, který provozuje čistírny pressto od roku 2017, nabízí:

20.1.2020

Master franchisová konference 2019 v Praze byla opět velmi úspěšná. Představila 20 zajímavých franchisových konceptů z 9 zemí, které hledají na českém a slovenském trhu své nové partnery. Zúčastnilo se jí 125 zájemců o franchising z České republiky a ze Slovenska. Konference se opět konala společně s akcí Franchising Forum. Hostem konference byl i velvyslanec USA v Praze pan Stephan B. King, který zhodnotil význam a přínos franchisingu pro podnikatele v USA a ve světě. Spoluorganizátory konference byla společnost AVEX systems a Česká asociace franchisingu.

22.7.2019

Chcete mít vlastní školu programování pro děti? Otevřete si ji podle franchisového konceptu z Maďarska, který je vhodný pro děti od 6 let v oblasti IT, programování a inteligentních počítačových her. V budoucnosti bude znalost programování stejně nezbytná jako znalost cizích jazyků. 

Vytvoření franchisového konceptu logiscool bylo motivováno stoupajícím zájmem a poptávkou na trhu v oblasti digitalizace, programování a znalostí v oblasti informačních technologií (IT).

Pages

Ing. Aleš Tulpa uveden v Knize Osobností OXFORD ENCYCLOPEDIA.
Více informací zde