TOP systems

Pressto

Specifikace: 

Pressto - světový lídr v oblasti čistíren vstoupil úspěšně i na český trh!

Mezinárodní franchisový řetězec Pressto založený v r. 1994 v Madridu je světovým lídrem v oblasti čistírenských služeb. Působí na 5 kontinentech a ve 27 zemích, kde provozuje 42 vlastních a 520 franchisových čistíren. Tento franchisový systém je tedy v praxi velmi dobře prověřen a vyzkoušen.

Cílem společnosti je vysoká kvalita, rychlost a rozsáhlá nabídka služeb, osobní přístup k zákazníkovi, odlišení se od stávající konkurence na trhu a v neposlední řadě respektování životního prostředí v rámci všech používaných procesů.

Pressto zaručuje franchisovým partnerům a zájemcům o spolupráci rozsáhlou počáteční i průběžnou podporu při jejich podnikání. Zejména tento koncept nabízí pomoc při vyhledávání míst pro budoucí čistírny, analýzu spádové oblasti každé provozovny, přípravu otevření, profesionální zaškolení všech pracovníků,  rozsáhlou marketingovou podporu a celou řadu dalších služeb. Relativně nízká počáteční investice nabízí franchisantům velmi zajímavou rentabilitu vlastního vloženého kapitálu a vysokou úspěšnost v tomto podnikání.

Pressto používá vlastní čistící programy - BACTEROCIDY a ANTIALERGENY, které umožnují zajistit maximální čistotu při zachování původního stavu oděvů. Chemické čistění prostřednictvím uhlovodíku pak umožňuje vysokou kvalitu čištění speciálních oděvů, jako např. oděvů z kůže, s nestandartními doplňky, apod.

Pressto nabízí ve srovnání s konkurencí na českém a slovenském trhu největší nabídku různých služeb! Kromě čištění, praní a žehlení oděvů, poskytuje zákazníkům čištění peří, kufrů, obuvi, různých tašek a kabelek, golfových bagů, kůží všeho druhu, dětských kočárků, koberců a helem. A to vše velmi příznivé ceny.

Při čištění se používají vlastní osvědčené procesy a čistící produkty, které zajišťují nejlepší výsledky. Pressto neustále vyvíjí a aktualizuje nabídku a portfolio služeb, které reagují na požadavky klientů. Z těchto podnětů vznikl například i další úspěšný koncept společnosti, tzv. pressto + plus, což jsou samoobslužné prádelny, které jsou často integrovány v rámci klasické čistírny. Zákazník se může obsloužit sám nebo požádá o asistenci obsluhu čistírny, která mu vyprané, vyžehlené a vakuově zabalené prádlo připraví k vyzvednutí nebo dopraví do jeho domova. Standartní službou konceptu je i dostupnost čistíren prostřednictvím různých APPs-aplikací, telefonu, webu a sociálních sítí.

MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA NA PŘEVZETÍ MASTER LICENCE PRO ČR a SLOVENSKO za velmi výhodných podmínek. 
Tato nabídka je časově omezená jen do 29.02.2020!
Master franchisový partner pro Českou a Slovenskou republiku, který provozuje čistírny pressto od roku 2017, nabízí:
  • PRODEJ MASTER LICENCE (z rodinných důvodů musí svou činnost ukončit)
  • PRODEJ DVOU VLASTNÍCH PROVOZOVEN v Praze - Malešicích a Jinonicích (Waltrovka).
  • Předání možnosti uzavřít novou nájemní smlouvu na velmi dobrou provozovnu v novém nákupním centru v Praze : Stromovka ihned a v OC Bořislavka v listopadu 2020.
  • Poskytne nejen celý tzv. Franchisový balík pro přípravu a otevření dalších provozoven, vč. zaškolení, IT-systému, marketingové strategie, webových stránek, business plánů, aj. praxí prověřené a získané informace, ale i dočasnou podporu pro nového master-franchisanta a své zkušenosti z provozu konceptu pressto v posledních letech. 
Společností AVEX systems zprostředkuje jednání o převzetí této velmi zajímavé franchisy.

Pro více informací kontaktujte společnost AVEX systems – Ing. Aleš Tulpa: ales.tulpa@avexsystems.eu - www.avexsystems.cz. Další podrobné informace k tomuto franchisovému konceptu najdete i na webu společnosti PRESSTO: https://www.presstocistirna.cz/.

   
   
   
   
   
   

 

Ing. Aleš Tulpa uveden v Knize Osobností OXFORD ENCYCLOPEDIA.
Více informací zde