Kdo jsme?

Jsme poradenská a zprostředkovatelská společnost se zaměřením na komplexní služby v oblasti franchisového podnikání, budování centrál a obchodních sítí. Naše know-how, které využíváme pro franchisové podnikání je získáno a podloženo dlouholetými praktickými zkušenostmi členů našeho týmu v oblasti mezinárodního franchisingu a vrcholového managementu, zejména zakladatele a hlavního představitele společnosti: Aleš Tulpa působil jako generální ředitel několika velkých mezinárodních společností, jako například OBI, QUELLE a jiných.  Je členem České asociace franchisingu - ČAF - kde byl po dobu 5 let i jejím prezidentem. Více než 10 let je AVEX systems součástí největší nadnárodní organizace v Evropě: Franchise Pool International – FPI – která sdružuje renomované a nejlepší franchisové poradce z jednotlivých zemí, které jsou zde zastoupeny.

Chcete se stát samostatným podnikatelem a franchisovým nebo master franchisovým příjemcem?  Kontaktujte nás, nebo se podívejte na katalog franchis na našich webových stránkách

Tým

Ing. Aleš Tulpa – jednatel a majitel společnosti AVEX systems

 

Quelle, Fürth, Německo (1991 - 1995)
Generální ředitel pro Českou a Slovenskou rep.
Největší zásilkový obchodní dům v Evropě

Naše filosofie

Naší podnikatelskou filosofií je předávat know-how získané více než 25-letými zkušenostmi v mezinárodně činných renomovaných společnostech v oblasti franchisového podnikání a franchisového poradenství ku prospěchu všech, kteří zvažují samostatně podnikat v oblasti franchisingu.

Těmto zájemcům nabízíme zejména úspěšné zahraniční franchisové systémy se zajímavou rentabilitou vloženého kapitálu, které jim umožní snížit rizika podnikání při zachování jejich samostatnosti. 

Partneři

 
Logo Franchise Pool International (FPI)

Franchise Pool International (FPI)

Největší organizace renomovaných franchisových poradců v Evropě.

Více na: www.franchisepool.org

Reference

Případové studie

Případová studie č. 1:

Workshop franchisového poradce AVEX systems na téma „Vývoj nového franchisového systému“

Vývoj nového franchisového systému na základě vlastního know-how nebo vlastní myšlenky je velmi náročná, intenzivní a časově dlouhá práce.

Dříve než kdokoliv přistoupí k tomuto vývoji, měl by si sám nebo s pomocí zkušeného franchisového poradce analyzovat a kladně vyhodnotit následující otázky:

Subscribe to RSS - Kdo jsme?

Ing. Aleš Tulpa uveden v Knize Osobností OXFORD ENCYCLOPEDIA.
Více informací zde