Naše nabídka

LOGISCOOL

Specifikace: 

LOGISCOOL – nový franchisový koncept z Maďarska pro děti od 6 let v oblasti IT, programování a inteligentních počítačových her.

Vytvoření franchisového konceptu logiscool bylo motivováno stoupajícím zájmem a poptávkou na trhu v oblasti digitalizace, programování a znalostí v oblasti informačních technologií (IT). Již v prvním roce po svém vzniku – 2014 -  zaznamenal tento systém mimořádný úspěch a zájem ze strany rodičů a dětí, stejně jako franchisových partnerů pokud jde o získání franchisových licencí. 

Dnes má koncept logiscool více než 80 specializovaných škol v 11 zemích: Maďarsko, Rumunsko, Španělsko, Německo, Švýcarsko, Česká republika a Slovensko, USA, Mexiko, Bulharsko a Srbsko.

V České republice jsou již 2 školy Logiscool! 

Master-franchisant pro Českou a Slovenskou republiku otevřel slavnostně svou pilotní školu v květnu 2019 v Praze 13. Druhá škola v Praze 3 již existuje od září 2016.

Rodiče hledají pro své děti ve věku od 6 do 15 let možnosti, které by eliminovaly nebo tlumily negativní vlivy na jejich děti v oblasti brutálních a násilnicky orientovaných computerových her na internetu. Protože nabídka těchto her na trhu a na internetu stále stoupá a je čím dál tím více rafinovanější, je jen velmi obtížné ochránit děti od těchto negativních tendencí.

Poptávka po zvyšování kvalifikace a znalostí v oblasti IT stoupá celosvětově každoročně o 12%. Logiscool nabízí pro děti v uvedených věkových kategoriích velmi kvalitně vyvinutý a propracovaný systém pro tvorbu vlastních počítačových programů a inteligentních her. Po absolvování kurzů logiscool mohou děti vytvářet své vlastní programy, hry, apps a nebo různá videa.

Franchisoví partneři logiscool nemusí znát problematiku programování a nebo být odborníci v IT-oblasti. Ve svých školách většinou zaměstnávají studenty nebo externí experty pro každou odbornost.

O prázdninách jsou rodičům a dětem nabízeny příměstské letní tábory, kde jsou kromě zábavy prohlubovány i znalosti v oblasti digitalizace, programování a IT-techniky.

Logiscool je největší franchisová síť svého druhu v Evropě. V současné době se pravidelně zúčastňuje kurzů tohoto vynikajícího franchisového konceptu více než 20.000 dětí. Koncept získal již 2 ocenění jako nejlepší franchisový systém v oblasti IT a programování pro děti. Většina dětí a rodičů konstatovala, že školní výuka je v této oblasti téměř ve všech zemích nedokonalá, nekvalitní a neodpovídá aktuálním trendům a potřebám trhu. Tato skutečnost, poptávka na trhu a vývoj ve všech hospodářsky vyspělých zemích je motivuje k tomu, dát své děti do škol franchisového konceptu logiscool.

Logiscool hledá prostřednictvím společnosti AVEX systems na trhu v České a Slovenské republice nové franchisové partnery, kterým nabízí nejen praxí prověřený koncept, ale i značné know-how ve formě velmi rozsáhlého franchisového balíku, který kromě jiného zahrnuje velkou podporu franchisantů před, jakož i po otevření nové školy, společný výběr vhodné lokality, podrobné plánování škol, vč. business plánu na období 3-5 let s prognózou na 10 let, zajištění kompletního vybavení škol a důkladné zaškolení všech pracovníků, včetně jejich výběru. Logiscool navrhuje i velmi nápaditou marketingovou strategii a reklamní kampaně zaměřené především na získávání nových studentů. Součástí podpory franchisora je i pravidelný controlling – společné roční finanční plánování, analýza dosažených výsledků a řada dalších služeb.

MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA NA PŘEVZETÍ MASTER LICENCE PRO ČR a SLOVENSKO ZA VELMI VÝHODNÝCH PODMÍNEK!

 

Tato nabídka je časově omezená jen do 29.02.2020!

Master franchisový partner pro Českou a Slovenskou republiku nabízí:

  • PŘEDÁNÍ MASTER LICENCE (z vážných rodinných důvodů musí svou činnost ukončit)
  • PŘEDÁNÍ/PŘEVZETÍ PILOTNÍ ŠKOLY V PRAZE 13 - VELKÁ OHRADA
  • Dále Vám poskytne nejen celý tzv. Franchisový balík pro přípravu a otevření dalších škol, vč. zaškolení, IT-systému, marketingové strategie, webových stránek, business plánů, aj. informací, ale i dočasnou podporu pro nového master-franchisanta a své zkušenosti z provozu pilotní školy.

Chcete vědět více o tomto franchisovém konceptu? Rádi Vám koncept představíme v rámci Vaší návštěvy pilotní školy v Praze.

 

Kde::
Logiscool Praha - Velká Ohrada, Prusíkova 2577/16,
Centrum Velká Ohrada, 155 00 Praha 13 - Stodůlky

Kontaktujte prosím předem společnost AVEX systems na emailové adrese: ales.tulpa@avexsystems.eu nebo telefonicky: 724 007 505.

Franchisový systém LOGISCOOL je v ČR a na Slovensku exkluzivně zastoupen společností AVEX systems, která pro něj hledá franchisové partnery a nového zájemce o převzetí master-licence a pilotní školy v Praze - Velká ohrada.

V případě zájmu kontaktujte společnost AVEX systems: ales.tulpa@avexsystems.eu.

Více informací najdete i na www.logiscoolfranchise.com a nebo www.logiscool.com/cz.

 

   
   
   

 

Ing. Aleš Tulpa uveden v Knize Osobností OXFORD ENCYCLOPEDIA.
Více informací zde