Služby pro zájemce o franchising

Pro zájemce o franchising

Nabízíme  zahraniční franchisové systémy, které chtějí vstoupit na český a slovenský trh a hledají vhodné partnery pro rozvoj značky. Pokud budete vhodným kandidátem, zorganizujeme setkání s poskytovatelem franchisy a zajistíme podporu při jednání. Zprostředkování zahraničního partnera je pro Vás bezplatné. Stačí si prohlédnout katalog franchis a vybrat si tu pravou.

Pokud projevíte zájem o značku, která není v naší aktuální nabídce, spojíme se s našimi lokálními partnery, kteří jsou zastoupeni ve 26 zemích Evropy a světa a pokusíme se ji získat pro spolupráci.

Pokud s franchisingem začínáte, objasníme Vám jeho základní pojmy a atributy a vysvětlíme, jak funguje franchisový systém v praxi. Pro zjednodušení jsme pro Vás připravili průvodce výběrem franchisy. Pomoct Vám také může přehled často kladených otázek.

 

Pro zájemce o master-franchising

Pokud máte zájem zastupovat na českém a slovenském trhu zahraniční značku exkluzivně, máte odpovídající finanční prostředky, chuť a odvahu budovat síť vlastních franchisantů pod záštitou světové značky, je pro Vás vhodnou variantou master-franchisa. Pokud budete vhodným kandidátem, pomůžeme Vám při budování centrály, adaptaci franchisové dokumentace, tvorbě či implementaci marketingových nástrojů a dalších aktivit.   

Ing. Aleš Tulpa uveden v Knize Osobností OXFORD ENCYCLOPEDIA.
Více informací zde