COPTRZ

Franchisový systém COPTRZ je jediným v Evropě, který nabízí zájemcům o franchisové podnikání tento ve světě unikátní a ojedinělý systém nasazení a využití dronů v mnoha oblastech hospodářského, obchodního, ale i privátního života v každé zemi.

COPTRZ investoval 6 let do vývoje konceptů a možností využití dronů především v mnoha komerčních oblastech. Cílem bylo, aby veškeré procesy a operace používání dronů byly rychlejší, bezpečnější, levnější a s minimálními vlivy na životní prostředí. V současné době již neexistují země, kde by nebyla stoupající poptávka po dronech, včetně ČR a Slovenska.

Zakladateli franchisového systému COPTRZ jsou Steve Coulson a Paul Luen. Postupem doby se z nich stali velmi známí vizionáři a průkopníci revolučního nástupu využívání dronů v celé řadě odvětvích lidské činnosti. Jsou experti v tzv. „Impartial 360° drone solution“, které zahrnuje kromě jiného veškeré aspekty a atributy vysoce kvalitního, praxí prověřeného, do budoucnosti orientovaného a velmi flexibilního franchisového konceptu zaměřeného na drony. Jejich rozsáhlé know-how v oblasti využití a nasazení dronů v mnoha odvětvích podnikání je velmi kvalitně zdokumentováno v tzv. franchisovém balíku, který obdrží nový master franchisant/franchisanti pro ČR a Slovensko.
Země původu Velká Británie
Oblast podnikání Služby
Typy nabízené licence Master franchisová licence pro ČR a pro Slovensko
Webové stránky coptrz.com/about-us/
Rok vzniku 2015
Cena za master licenci Bude předmětem jednání
Cena za jednu licenci
Počáteční investice do jedné provozovny Bude předmětem jednání
Další poplatky Management Service Fee - 8% z obratu, Marketing Fee - 3% obratu

Drony v naší přítomnosti a jejich budoucí využití

Současné používání bezpilotních dronů v průmyslu a zemědělství je především v oblasti bezpečnosti a prevence, k monitoringu objektů a nejrůznějších územních celků. Podle průzkumů americké letecké asociace FAA bude v roce 2023 ve firemním prostředí používáno celosvětově cca. 3 mil. dronů.

Především požární sbory využívají a budou využívat drony k boji s ohněm a k záchraně lidských životů stále častěji. Například jednou z novinek výbavy britských požárníků jsou i profesionální bezpilotní prostředky Sky Ranger. Tyto drony pomáhají zejména ve skvělé orientaci na místě požáru a ve hledání epicentra či směru šíření ohně. Tento profesionální dron neomezuje při nasazení tma či kouř ani náročné klimatické podmínky jako hustý déšť, silnější vítr, sníh či mráz.

Technika, která má pomáhat v záchranných akcích, musí stoprocentně fungovat i za zhoršených podmínek. Drony proto nachází uplatnění kromě hasičů i u horské služby, všech záchranných a bezpečnostních složek, jakož i a v dalších oblastech.

Dlouhodobě se hovoří o doručování menších balíčků z e-shopů nebo zasílané poštou pomocí dronů.

Profesionálně vyrobené bezpilotní drony hrají v současnosti důležitou roli při zajišťování ostrahy a monitoringu velkých průmyslových či zemědělských celků, vodních ploch, zdrojů energie či státních hranic. V ČR a na Slovensku využívají v současné době drony především policie a ozbrojené síly. 

Drony se dnes stále více uplatňují také v energetice, kde pomáhají hlídat rozvody vysokého napětí, monitorovat stav sloupů nebo vyhledají porušená místa, například po bouřce nebo přírodních katastrofách. V celé řadě činností tak nahrazují lidský faktor, protože zvládají rychle monitorovat stav v délce mnoha kilometrů, a to i v nepřístupném terénu.

Drony také monitorují stav plynovodů a teplovodů, kde dokáží s příslušným vybavením hlídat tepelné úniky a identifikovat tak místa, kde je porušené potrubí.

Drony se také čím dál tím více využívají v oblasti stavebnictví. Již při návrhu staveb je užitečné realizovat 3D mapování povrchu, které je přínosným podkladem zejména v liniovém a silničním stavitelství, ale i při navrhování rozlehlých areálů a budov v členitém terénu.

Drony nachází uplatnění i v zemědělství a lesnictví. V současné době mohou například pomoci při monitorování škod na polích i lesních porostech, které způsobuje dlouhodobé sucho, nebo sledovat vodní zdroje. Kontrolují kvalitu výsevu plodin, monitorují jejich růst; využívají se také pro postřik a hnojení zemědělských ploch a kontrolu provedení těchto činností.

Co nabízí franchisový systém - proč podnikat s tímto konceptem?

Velmi rozsáhlé a praxí prověřené know – how pro tuto oblast podnikání

Franchisové příručky a manuály franchisového konceptu, které jsou průběžně aktualizovány a které podrobně popisují celý systém

Rychlou návratnost vaší investice

Rozsáhlou a kvalitní přípravu na podnikání a zaškolení master franchisového a franchisových partnerů

Obchodní značku a veškerá práva s ní související

Pomoc při výběru vhodné lokality - umístění provozovny, její uspořádání a vybavení

Podporu pro master franchisového a franchisové partnery před a po otevření provozovny

Následné nonstop poradenství pro master franchisanta a franchisové partnery

Přípravu modelového business plánu, strukturu počáteční investice a financování franchisových provozoven

Kvalitní a praxí prověřený IT systém – kompletní softwareové vybavení – pro každou provozovnu a master franchisanta

Master franchisovou licenci pro Českou a Slovenskou republiku a exkluzivní práva na prodej dalších franchisových licencí v těchto zemích

Rádi vám poskytneme více informací k výše uvedeným tématům, pokud vyplníte a zašlete nám Kontaktní formulář.

Kontakt pro zájemce o COPTRZ

Franchisový systém je v České a Slovenské republice exkluzivně zastoupen společností AVEX systems, která pro něj hledá master franchisového partnera pro obě země. V případě zájmu kontaktujte prosím společnost AVEX systems prostřednictvím kontaktního formuláře, který naleznete níže.

Zobrazit kontaktní formulář

Fotogalerie

Kontaktujte nás

Máte-li jakékoli dotazy nebo připomínky, kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se vám zpět v nejkratším možném čase.


  Zadejte prosím vaše křestní jméno

  Zadejte prosím vaše příjmení

  Zadejte prosím vaše telefonní číslo

  Zadejte prosím vaši e-mailovou adresu


  Zadejte prosím vaši adresu


  Ing. Aleš Tulpa

  jednatel a spolumajitel společnosti AVEX systems

  Ing. Tulpa je absolventem VŠE v Praze, fakulty obchodní. Od r. 1984 po odchodu do Německa působil ve vrcholovém managementu několika mezinárodních společností, např. jako generální ředitel OBI, Německo nebo QUELLE, Německo. Od roku 2004 má vlastní poradenskou společnost AVEX systems především pro oblast franchisového podnikání. Od roku 2001 je členem ČAF a více než 15 let členem mezinárodní organizace Franchise Pool International (FPI), která působí v cca. 50 zemích světa. Za mimořádný přínos a úspěchy v oblasti franchisového podnikání je zapsán do knihy úspěšných odborníků nazvané OXFORD ENCYCLOPEDIA osobností České a Slovenské republiky.

  Více informací Podrobné profesní CV ke stažení

  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Beru na vědomí