Logiscool

Jde o velmi úspěšný franchisový koncept z Maďarska pro děti od 6 let v oblasti výuky programování a digitální gramotnosti. Vytvoření konceptu Logiscool bylo motivováno stoupajícím zájmem a poptávkou na trhu v oblasti digitalizace, programování a znalostí v oblasti informačních technologií (IT). Již v prvním roce po svém vzniku – 2014 -  zaznamenal tento systém mimořádný úspěch a zájem ze strany rodičů a dětí, stejně jako franchisových partnerů pokud jde o získání franchisových licencí.

Dnes má koncept Logiscool více než 100+ specializovaných škol v 15 zemích světa, jako například: Maďarsko, Rumunsko, Španělsko, Německo, Švýcarsko, Česká republika, Slovensko, USA, Mexiko, Bulharsko, Srbsko a další. V ČR jsou 2 školy Logiscool a distanční výuka pod názvem Logiscool Czech Republic Online.

Společnost AVEX systems vyhledala v roce 2019 pro tento koncept master-franchisového partnera pro Českou republiku, který dále tento vynikající franchisový systém na trhu rozvíjí.

Master franchisant konceptu logiscool hledá prostřednictvím společnosti AVEX systems - na českém trhu nové franchisové partnery, kterým nabízí nejen praxí prověřený koncept, ale i značné know-how ve formě velmi rozsáhlého franchisového balíku.
Země původu Maďarsko
Oblast podnikání Služby
Typy nabízené licence Franchisové licence v ČR
Webové stránky www.logiscool.com/cz
Rok vzniku 2014
Cena za master licenci Není v nabídce
Cena za jednu licenci Bude předmětem jednání s master franchisantem pro ČR
Počáteční investice do jedné provozovny Dle velikosti školy a lokality cca. 0,8 - 1,2 mil. Kč
Další poplatky Bude předmětem jednání s master franchisantem pro ČR

Co nabízí franchisový systém - proč podnikat s tímto konceptem?

Velmi rozsáhlé a praxí prověřené know – how pro tuto oblast podnikání

Franchisové příručky a manuály franchisového konceptu, které jsou průběžně aktualizovány a které podrobně popisují celý systém

Rychlou návratnost vaší investice

Rozsáhlou a kvalitní přípravu na podnikání a zaškolení franchisových partnerů

Obchodní značku a veškerá práva s ní související

Pomoc při výběru vhodné lokality - umístění provozovny, její uspořádání a vybavení

Podporu pro franchisové partnery před a po otevření provozovny

Následné nonstop poradenství pro franchisové partnery

Přípravu modelového business plánu, strukturu počáteční investice a financování franchisových provozoven

Kvalitní a praxí prověřený IT systém – kompletní softwareové vybavení – pro každou provozovnu

Rádi vám poskytneme více informací k výše uvedeným tématům, pokud vyplníte a zašlete nám Kontaktní formulář.

Kontakt pro zájemce o Logiscool

Franchisový systém je v České republice zastoupen společností AVEX systems, která pro něj hledá franchisové partnery pro český trh. V případě zájmu kontaktujte prosím společnost AVEX systems prostřednictvím kontaktního formuláře, který naleznete níže.

Zobrazit kontaktní formulář

Kontaktujte nás

Máte-li jakékoli dotazy nebo připomínky, kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se vám zpět v nejkratším možném čase.


  Zadejte prosím vaše křestní jméno

  Zadejte prosím vaše příjmení

  Zadejte prosím vaše telefonní číslo

  Zadejte prosím vaši e-mailovou adresu


  Zadejte prosím vaši adresu


  Ing. Aleš Tulpa

  jednatel a spolumajitel společnosti AVEX systems

  Ing. Tulpa je absolventem VŠE v Praze, fakulty obchodní. Od r. 1984 po odchodu do Německa působil ve vrcholovém managementu několika mezinárodních společností, např. jako generální ředitel OBI, Německo nebo QUELLE, Německo. Od roku 2004 má vlastní poradenskou společnost AVEX systems především pro oblast franchisového podnikání. Od roku 2001 je členem ČAF a více než 15 let členem mezinárodní organizace Franchise Pool International (FPI), která působí v cca. 50 zemích světa. Za mimořádný přínos a úspěchy v oblasti franchisového podnikání je zapsán do knihy úspěšných odborníků nazvané OXFORD ENCYCLOPEDIA osobností České a Slovenské republiky.

  Více informací Podrobné profesní CV ke stažení

  Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Beru na vědomí